Časté otázky a odpovědi

Obecné otázky

Jak si mohu otestovat eshop?

Jsou k dispozici tři možnosti. První je přímo demo verze online, kde Vám odpadá nutnost instalace, některé funkcionality jsou však z bezpečnostních důvodů omezeny. Další možností je stažení 30 denní trial verze a nasazení na svůj server. Poslední variantou je vyzkoušet cloudové řešení, které máte dostupné zdarma po dobu 15 dní.

 

Jak provedu aktivaci eshopu?

Pro aktivaci musíte mít sériové číslo, které získáte koupí příslušné CS-Cart licence. Nemáte-li sériové číslo, můžete systém neomezeně používat ve verzi CS-Cart Free a popř. chybějící funkcionality nahradit některým modulem z CS-Cart marketplace.

 

Potřebuji přenést data z původního eshopu.

S převodem dat Vašeho původního systému nebo s importem dat od dodavatele Vám rádi pomůžeme.

 

Co když mi CS-Cart po zakoupení licence přece jen nebude vyhovovat?

Málo kdy tato situace nastává, ale do 3 měsíců máte dle všeobecných podmínek CS-Cart.com garanci na vrácení peněz za licenci. To je fér, nemyslíte?

 

Kolik stojí provoz eshopu?

Vaše zakoupená licence je doživotní. Provoz Vás tedy kromě nákladů na vlastní hosting nic nestojí. Budete-li chtít mít systém stále aktuální, můžete si prodloužit aktualizace vždy na rok za $110.

 

 

Technická podpora a zákaznický vývoj

Co nabízí technická podpora CS-Cart.cz?

Naše technická podpora je pravou rukou všech uživatelů CS-Cart nejen v Česku a na Slovensku. Pomáháme řešit problémy, vyvíjet rozšíření a dávat odborné rady klíčovým uživatelům a IT vývojářům.

 

Jak funguje technická podpora?

Každý kdo chce naši technickou podporu využít, má svůj účet u nás v systému. Na tomto účtu jsou přípsané kredity na podporu, které je nutné zakoupit. Čerpání kreditů je popsáno v sekci podmínky podpory. Ocenění prácí na míru je řešeno individuálně.

 

Dodáváte moduly na míru?

Ano a děláme to rádi.

 

Poskytujete školení klíčovým uživatelům a IT vývojářům?

Po předchozí domluvě je možné školení zorganizovat. Buď on-line nebo přímo u Vás.

 

CS-Cart.cz a CS-Cart.com

V čem je lepší koupit licenci přes CS-Cart.cz?

Jsme autorizovaným prodejcem licencí CS-Cart. To znamená, že Vám nabídneme licenci vždy za stejnou cenu a k tomu ještě něco navíc např. pomoc při instalaci a český překlad.

 

Jaký je vztah mezi CS-Cart.cz a CS-Cart.com?

Náš tým úzce spolupracujeme s výrobce softwaru CS-Cart.com. Podílíme se na námětech, českém překladu a reportování chyb. V neposlední řadě jsme také hrdými členy partnerském programu.

 

 

 

Koupit kredity pro podporu

1 000  bez DPH
3 000  bez DPH
Sleva 20%
5 000  4 000  bez DPH

Doplňky a rozšíření

990  bez DPH
490  bez DPH

Rychlý kontakt Rychlý kontakt

Dokumentace ke stažení [ENG] Dokumentace ke stažení [ENG]

Čeština CSCart ZDARMA Čeština CSCart ZDARMA