SEO a marketing

Optimalizace pro vyhledávače

CS-Cart byl navržen a průběžně optimalizován tak, aby vyhověl požadavkům vyhledávačů jako je např. Google. Nejen kvalitní a validní kód, ale také spousta SEO nástrojů pro správu obsahu Vám přinesou přední místa ve výsledcích hledání. Slova jako URL friendly, tag linking, redirect, canonical URL, speed optimalization, meta tagy, sitemap nejsou CS-Cartu vůbec cizí.

 


 

 

Prodávejte na co nejvíce místech

CS-Cart ve své základní verzi přichází s exporty pro známé srovnávače cen jako jsou Zboží.cz, Heuréka.cz nebo Google nákupy. Za roční poplatek 90$, pak můžete využít Facebook aplikaci a prodávat produkty přímo na Vašem facebook profilu.

 


 

 

Propojení se sociálními sítěmi

Díky modulu Social login se mohou zákazníci přihlásit pomocí své oblibené sociální sítě a pokračovat tak přímo v dokončení nákupu. Sdílení obsahu a produktů je pro CS-Cart samozřejmostí.
 

 


 

 

Blog a správa novinek

S modulem Blog budete moci zveřejňovat poslední novinky z dění Vaší společnosti a publikovat zajímavé články ze světa Vašeho businessu. Kvalitní a aktuální obsah je správný směr k ještě lepší SEO optimalizaci. Tento modul není dostupný pro verzi Free CS-Cart.

 


 

Zobrazit další vlastnosti